09.01.2019
Příprava A-tým, přát.
Hradec K. vs. Příbram
Branky: 28. Šípek, 64. Kopečný – 68. Januška
Hradec K.: Ottmar (46. Vízek) – Finěk, Kvída, Pokorný, Leibl – Janoušek, Černý – Šípek, Ďurděvič, Hynek – Firbacher
Příbram: Švenger – Kodr, Květ, Jablonský, Nitrianský (46. Skácel), Nový, Tregler, Rezek, Dresler, Keita (46. Jandera), Voltr, Januška

Příbram na úvod přípravy podlehla Hradci

Jan Vostry

Druholigový soupeř byl v prvním utkání Tipsport ligy úspěšnější, když porazil naše zelenočerné barvy 2:1. Gól našeho celku vstřelil Jiří Januška

Na první šanci našeho týmu odpověděl tým Votroků gólovým zásahem. Trefil se Šípek a tým psaný jako domácí vedl 1:0 ve 28. minutě. My jsme si na další příležitost počkali do druhého poločasu, konkrétně do 51. minuty. Jan Rezek nabil pod sebe Dresslerovi, který je v Příbrami na zkoušce z Teplic a ten orazítkoval břevno.

Vyrovnání nakonec nepřilo. Hradec také orazítkoval břevno branky Milana Švengera, ale stačil využít dorážku a zvýšil na 2:0 v 64. minutě. O čtyři minuty jsme snížili když se dobře zorientoval ve vápně Januška střelou pod břevno měnil skóre na 2:1. Poslední slovo mohl mít Hradce Králové, když dostal možnost zahrávat pokutový kop. Střelu Kateřiňáka ovšem skvěle chytil Milan Švenger.

Přesto náš první zápas v zimní Tipsport lize skončil bez zisku bodů a porážkou 1:2.

sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas