Branky: Černý 3, Bystřický, Farkaš, Svojše
Diváci: 100
Tachov: Soustružník, Danko, Klesa, Vejvoda, Dvořák, Čada, Fencl, Marek, Pták, Bezdička, Honzík
Příbram: Reichenauer, Růžek, Kvěch, Baran (68. Procházka), Kvída, Bystřický, Farkaš (69. Sedlák), Suchan, Hušek (67. Otepka), Černý, Svojše
Zápas nezačal pro Příbram vůbec špatně a ve 12 min. se zdálo, že utkání bude jednoznačnou záležitostí. Nicméně během prvního poločasu se příbramští hráči utkání sami zkomplikovali vlastními chybami v obranné činnosti a dostali soupeře zpět do hry. Ve 3. min. našel Kvída na hranici šestnáctky Černého, který střelou k tyči otevřel skóre zápasu – 0:1. Po sérii neproměněných vyložených šancí přišla 12. minuta, Hušek od brankové čáry našel volného Farkaše na úrovni soupeřovy penalty. Ten nezaváhal a umístěnou přízemní střelou zvýšil vedení Příbrami – 0:2. V 17. min. bylo sníženo na 1:2, když trestný kop z téměř poloviny hřiště tečoval v malém vápně útočník domácích a dal tím tachovským naději na vyrovnání. To přišlo v 25. min. po chybném vyběhnutí brankáře Reichenauera – 2:2! Příbramské mladíky však takový vývoj zápasu nezlomil. I nadále podnikali nebezpečné útočné akce. V 32. min. si Černý s Bystřickým dvakrát vyměnili narážečkami míč a Bystřický pak zamířil do správného místa soupeřovy branky – 2:3. Bohužel Příbram své vedení dlouho neudržela. Již v následující minutě (33.) Baran špatně odkopl míč a vzápětí nepřetlačil domácího útočníka, který vyrovnal na poločasových 3:3. Po důrazné domluvě trenéra zlepšila Příbram ve druhého poločasu svou hru a třemi brankami rozhodla o svém vítězství. Ve 37. minutě po spolupráci s Černým dostal Svojše chytrou střelou příbramské opět do vedení – 3:4. Ve 40. minutě přišla nejhezčí akce Příbrami, za kterou by nemusel stydět ani profesionální tým. Roh domácích stáhl ze vzduchu Reichenauer a ihned rukou rozehrál do středu hřiště na Suchana. Ten z první předal Svojšemu, který opět z první vyslal do sóla Černého. A Černý svůj nájezd spolehlivě proměnil – 3:5. Skóre zápasu se uzavřeno v 55. minutě. Reichenauer našel výkopem Černého, který obešel vše, co mu stálo v cestě, včetně brankáře domácích, a míč doslova „dovedl“ až do branky – 3:6.