Příbram vs. Doubravka
Branky: Černý
Příbram: Reichenauer - Kvída, Kvěch, Baran, Růžek, Hušek (66. Kaplan), Farkaš, Suchan, Bystřický, Černý, Svojše
Doubravka: Příhoda - Diviš, Novák, Král, Fessl, Kračina, Lopata, Paum, Mašek, Matula, Hanzal
Ačkoli byli hráči Doubravky fyzicky vyspělejší, měli příbramští od samotného začátku územní převahu. Tu však nedokázali proměnit do vstřelení branky. Největší šanci prvního poločasu měla Příbram ve 20 min. Na hranici velkého vápna se míč dostal ke Svojšemu, který prošel mezi obránci a ocitnul se sám před brankářem. Ale brankář hostí jeho střelu vystihl a vytlačil míč na roh. Na začátku druhého poločasu si příbramské mužstvo vybralo „svou slabší chvilku“. V 38. minutě udělali domácí chybu ve středu hřiště a po ztrátě míče se hosté dostali do rychlého protiútoku. Samostatný nájezd útočník hostí proměnil a Doubravka se ujala vedení – 0:1. Gól mrzí o to víc, že se jednalo prakticky o jedinou významnou šanci Doubravky během celého zápasu. Po obdržené brance Příbram zlepšila kombinaci po zemi a výsledkem bylo vyrovnání v 50. minutě. To se po sérii přihrávek dostal Černý s míčem do velkého vápna, obešel vše, co mu stálo v cestě a s přehledem obstřelil brankáře – 1:1. Po zbytek zápasu domácí přitlačili Doubravku na jeho polovinu, ale neměli štěstí a klid při vytvořených gólových šancích. Tu největší neproměnila Příbram v samotném závěru nastaveného času. V 73. minutě se Černý ocitnul na malém vápně sám před brankářem, Bohužel s brankářem obstřelil i pravou tyč branky hostí. Nerozhodný výsledek lze považovat za úspěch hostů z Doubravky.