Branky: 2.(p) a 53. Mašek, 6. Svojše, 27. Suchan, 38. Černý, 44. vlastní
Diváci: 60
Hořovice: Vaníček, Kadlec, Tomášek, Kříž, Hájek, Hrdlička, Ungr, Kotva, Lacina, Tregler, Křikava
Příbram: Balík - Červeňák, Rys (15. Suchan), Pergl, Růžek (44. Kvída) – Baran (40. Bystřický), Kvěch, Hušek – Černý (56. Otepka), Svojše (35. Holý), Mašek
Příbramští starší žáci „B“ jeli v neděli do Hořovic s cílem odčinit remízový domácí zápas s tímto soupeřem z posledního podzimního kola. Díky postavení Hořovic v tabulce se očekával náročný zápas s tím, že soupeř Příbrami udělá maximum pro to, aby se odpoutal od sestupového pásma. Trenér Reichenauer naordinoval svému týmu útočnou taktiku, když mužstvo nastoupilo k zápasu se třemi útočníky v rozestavení 4-3-3. Tato taktika se začala zúročovat už od úvodního hvizdu. V první minutě ještě Příbram svou šanci nevyužila. Ale již ve 2. minutě dostal Mašek správnou přihrávku do vápna a soupeř mu zabránil skórovat pouze za cenu hrubého faulu „oceněného“ žlutou kartou a nařízenou penaltou. Sám faulovaný Dominik ji s jistotou proměnil a poslal Příbram do vedení – 0:1. Příbram nepolevila ve svém nasazení a vyplatilo se jí to v 6. minutě. Tentokrát dostal krásnou přihrávku za obranu Svojše a zkušeně přehodil vyběhnuvšího domácího brankáře – 0:2. V 15. minutě se P. Rys při hlavičkovém souboji se soupeřem srazil tak nešťastně, že musel (otřesený a s boulí na hlavě) opustit hřiště. Za P. Rysa nastoupil J. Suchan. Účet prvního poločasu uzavřel v 27. min. Suchan po spolupráci s Černým – 0:3. Prvních deset minut druhého poločasu rozhodlo o vysoké výhře Příbrami. Ve 38. min. Černý proměnil svou šanci, když se dostal sám před brankáře Hořovic – 0:4. Ve 44. min. si stoper domácích srazil centrovaný míč do vlastní branky – 0:5. Skóre uzavřel v 55. minutě Mašek svým druhým gólem – 0:6. I přes vysokou výhru výsledek neodpovídá obrazu hry – příbramští žáci neproměnili ještě řadu gólových příležitostí, zatímco soupeř se nevytvořil žádnou šanci. Díky bezbrankové remíze Dukly v Doubravce zvýšila Příbram svůj náskok v čele tabulky na 5 bodů.