Příbram: Melichar - Janota, Puchmertl, Šíma, Benda (64 Dušek), Vlček, Budínský, Belej, Nezník (76 Gabriel), Jílek (36 Polanský), Ptáček

Příbram U19 po domácí prohře s Duklou ztratila body i na hřišti Sparty

Daniel Huňa

Nejstarší dorost po úspěšném startu do jara prohrál druhý zápas v řadě.

Prvních 40 minut se hrál vyrovnaný zápas. Ani jeden tým nedokázal ohrozit branku. Sparta si vytvářela standardní situace nebo se snažila prosadit po centrech ze stran, ale nedokázala ohrozit dobře bránící Příbram. Na druhé straně ani hosté nedokázali ze střel z poza pokutového území trefit prostor mezi tyčemi. Až v 41. minutě po hrubé chybě a nedorozumění hráčů se jednoduše prosadila Sparta. A aby to nebylo málo tak dvě minuty nato udělali hosté další fatální chybu a Sparta se krásnou střelou prosadila po druhé. Druhý poločas si vše Sparta pohlídala a nakonec zvítězila 3:0.

Trenér Huňa: Moc mě mrzí, že jsme před koncem první půle připravili Spartě oba dva góly sami. Na druhou stranu nemůžeme uspět pokud, se nedokážeme gólově prosadit. Jediné pozitivní je, že mladí hráči, kteří dostali šanci v tomto těžkém zápase, vůbec nezklamali.