Odchovanci 1.FK se sejdou na hřišti a budou pomáhat!

Fanoušci příbramského fotbalu se mohou těšit na velmi speciální utkání, plné hvězd. V exhibičním duelu si poprvé v historii proti sobě společně zahrají odchovanci 1.FK Příbram. Střetnutí, které bude mít zároveň charitativní podtext, by se mělo odehrát na konci sezony. Konkrétně 27. května od 17:00 hodin, na hlavním stadionu 1.FK Příbram. Svou účást zatím přislíbili hráči jako Tomáš Zápotočný, Miroslav Slepička, Tomáš Wágner, Antonín Barák, Aleš Matějů, Dominik Mašek, Václav Černý, Milan Mišůn, Tomáš a Pavel Pilíkovi, Jakub Řezníček, Jan Vošahlík, Antonín Fantiš, Patrik Brandner, bratři Kvídové, bratři Štochlové, Daniel Tarczal nebo Stanislav Nohýnek. Na lavičkách pak budou hráče koučovat jejich bývalí mládežničtí trenéři Jan Pechlák, Miloslav Lundák, Antonín Barák, Václav Černý, Josef Csaplár a Ervín Reichenauer. Především však půjde o charitativní akci, přesněji získání finančních prostředků na pomoc při léčbě Vladimíra Mikuláše, který je dlouholetým členem realizačních týmů České fotbalové a futsalové reprezentace a v loňském roce mu byla diagnostikována amyotrofická laterální skleróza a také Ely Fekoňové, čtyřleté rodačky z Příbramska, trpící dětskou mozkovou obrnou.