1.FK Příbram

​Na zápase Příbrami s Plzní budou zajíčci nadělovat vajíčka

Už tuto neděli 21. dubna, na Boží hod Velikonoční, se koná jeden z velmi očekávaných zápasů jara. Do hornické Příbrami dorazí Viktorka Plzeň, která je jedním z hlavních aspirantů na titul. Pro děti je připravena velikonoční nadílka

Příbramáci se v neděli budou chtít poprat o nějaké boty, aby si zlepšili pozici před nadstavbovou částí. Zelenočerní se nyní nacházejí na 14. místě tabulky FORTUNA:LIGY s 29 body. Cílem je uhrát maximum bodů ve zbytku základní části a poté i v nadstavbě, abychom se vyhnuli boji v baráži. Od Plzně se neočekává nic jiného, než naplno bodovat, aby nevyhasla naděje na titul, v případě, že by Slávie zaváhala.

Zápas u Litavky se koná na Velikonoční neděli a trocha tradice se dostane i na stadion. Po tribunách budou chodit bílí velikonoční zajíčci s oušky, kteří budou dětem rozdávat čokoládová vajíčka.

Utkání Příbrami s Plzní začíná v 17 hodin, a předpověď počasí je perfektní. Ideální čas vyrazit na stadion s celou rodinou. Pro děti jako stejně jako vždy vstup do výšky 150 centimetrů zdarma. 

Příští zápas
sobota 14.12.2019
FORTUNA:LIGA, 20. kolo
14:30h
1.FK Příbram
1. FC Slovácko
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
14. 12. 2019
Starosta Příbrami Jan Konvalinka: Příbram a fotbal patří k sobě
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners