Oficiální fanklub

1.FK Příbram ve spolupráci se skupinou fanoušků spouští nový projekt - Oficiální FANKLUB 1.FK Příbram. Cílem je postupně navyšovat počet diváků na stadionu a také číslo fanoušků fandících svými hlasivkami. Jsme malé město, ale liga se tu hraje již skoro 30 sezon a měli bychom mít všichni stejný cíl: užívat si návštěvu stadionu a pomahát hráčům k vítězství.

“Skupina fanoušků ze sektoru B (tribuna 1.FKPB) se s vedením 1.FK Příbram domluvila na užší spolupráci. Výsledkem spolupráce by měl být co nejvíce plný sektor aktivně fandících návštěvníku, postupné zlepšování možností podpory a organizování výjezdů na venkovní zápasy,” pronesl jeden ze zakladetelů marketingový manažer Tomáš Větrovský.

Sedmero člena Oficiálního FANKLUBu 1.FK Příbram
„Uran Fans“

1. Zkrátka fandíme! Setkáváme se v sektoru pro FANKLUB (sektor B, tribuna 1.FKPB), kde je fajn parta nadšenců a zápasy si parádně užíváme.
  2. Jsme slyšet! Vítáme každého, kdo se zapojí do hlasité podpory našeho klubu.
  3. Fandíme slušně! Ano, fotbal jsou emoce, i proto se u Litavky přeci setkáváme. Uran Fans si drží úroveň. Rádi mezi námi vidíme děti a ženy.
  4. Nejsme výtržníci! Neházíme nic na hrací plochu, neničíme prostory stadionu. Je to i náš stánek.
  5. Za týmem stojíme, i když se nedaří! Jsme součástí týmu a my jej nedáme. U nás najdou kluci na hřišti oporu v každém zápase.
  6. Aktivně hledáme nové členy! Každý člen klubu má zájem o rozvoj FANKLUBu a zve nové tváře. Neboj se vzít kámoše, kámošky a dát tribunám smysl.
  7. Jsme aktivní! Jsou vítány jakékoli nápady pro podporu fandění, chorea, pokřiky, akce klubu apod. Nestyď se a navrhuj.

Na startu FANKLUBu půjde o přátelské poznávání funkčnosti této skupiny a přijímání nových členů. Pro stálé členy je pak možnost zakoupit si členskou kartu za 300 korun, finance z těchto karet budou použity na další rozvoj FANKLUBu.

Předseda FANKLUBu: Lukáš Svoboda, tel.: + 420 792 303 057, e-mail: fanklubpribram@gmail.com

Marketingový manažer: Bc. Tomáš Větrovský, tel.: +420 776 840 472, e-mail: tomas.vetrovsky@fkpribram.cz

Vyberte si členství

„Na pohodu“:

• nic neplatíš,
  • prostě buďte s námi a fanděte s námi.

„Na plno“:

• členský příspěvek na sezonu 300 Kč (děti do 15 let 100 Kč).
  • Získáš členskou kartičku se svým číslem
  • Finance slouží pro podporu činnosti FANKLUBu (chorea, opravy a výroby vlajek, bubnů, reklamních předmětů apod.)
  • Dle finanční situace se budeme snažit zvýhodnit cenu pro výjezdy
  • Pojďte s námi k fotbalovému týmu. 1-2x za sezonu si užijte jako hráč nebo jen jako divák fotbálek s A-týmem. Setkání s hráči, prohlídka zázemí klubu, autobusu…
  • Dle rozvíjení FANKLUBu lze očekávat další možnosti.
  • Jsme na startu, buďte u toho!

Máte dotazy? Při zápasech nás najdete v sektoru B (tribuna 1.FKPB). Kontaktní osoby: Lukáš Svoboda či Hynek Harvánek.

Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School