1.FK Příbram

Oficiální fanklub

1.FK Příbram ve spolupráci se skupinou fanoušků spouští nový projekt - Oficiální FANKLUB 1.FK Příbram. Cílem je postupně navyšovat počet diváků na stadionu a také číslo fanoušků fandících svými hlasivkami. Jsme malé město, ale liga se tu hraje již skoro 30 sezon a měli bychom mít všichni stejný cíl: užívat si návštěvu stadionu a pomahát hráčům k vítězství.

“Skupina fanoušků ze sektoru B (tribuna 1.FKPB) se s vedením 1.FK Příbram domluvila na užší spolupráci. Výsledkem spolupráce by měl být co nejvíce plný sektor aktivně fandících návštěvníku, postupné zlepšování možností podpory a organizování výjezdů na venkovní zápasy,” pronesl jeden ze zakladetelů marketingový manažer Tomáš Větrovský.

Sedmero člena Oficiálního FANKLUBu 1.FK Příbram
„Uran Fans“

 1. Zkrátka fandíme! Setkáváme se v sektoru pro FANKLUB (sektor B, tribuna 1.FKPB), kde je fajn parta nadšenců a zápasy si parádně užíváme.
 2. Jsme slyšet! Vítáme každého, kdo se zapojí do hlasité podpory našeho klubu.
 3. Fandíme slušně! Ano, fotbal jsou emoce, i proto se u Litavky přeci setkáváme. Uran Fans si drží úroveň. Rádi mezi námi vidíme děti a ženy.
 4. Nejsme výtržníci! Neházíme nic na hrací plochu, neničíme prostory stadionu. Je to i náš stánek.
 5. Za týmem stojíme, i když se nedaří! Jsme součástí týmu a my jej nedáme. U nás najdou kluci na hřišti oporu v každém zápase.
 6. Aktivně hledáme nové členy! Každý člen klubu má zájem o rozvoj FANKLUBu a zve nové tváře. Neboj se vzít kámoše, kámošky a dát tribunám smysl.
 7. Jsme aktivní! Jsou vítány jakékoli nápady pro podporu fandění, chorea, pokřiky, akce klubu apod. Nestyď se a navrhuj.

Na startu FANKLUBu půjde o přátelské poznávání funkčnosti této skupiny a přijímání nových členů. Pro stálé členy je pak možnost zakoupit si členskou kartu za 300 korun, finance z těchto karet budou použity na další rozvoj FANKLUBu.

Předseda FANKLUBu: Lukáš Svoboda, tel.: + 420 792 303 057, e-mail: fanklubpribram@gmail.com

Marketingový manažer: Bc. Tomáš Větrovský, tel.: +420 776 840 472, e-mail: tomas.vetrovsky@fkpribram.cz

Vyberte si členství

„Na pohodu“:

 • nic neplatíš,
 • prostě buďte s námi a fanděte s námi.

„Na plno“:

 • členský příspěvek na sezonu 300 Kč (děti do 15 let 100 Kč).
 • Získáš členskou kartičku se svým číslem
 • Finance slouží pro podporu činnosti FANKLUBu (chorea, opravy a výroby vlajek, bubnů, reklamních předmětů apod.)
 • Dle finanční situace se budeme snažit zvýhodnit cenu pro výjezdy
 • Pojďte s námi k fotbalovému týmu. 1-2x za sezonu si užijte jako hráč nebo jen jako divák fotbálek s A-týmem. Setkání s hráči, prohlídka zázemí klubu, autobusu…
 • Dle rozvíjení FANKLUBu lze očekávat další možnosti.
 • Jsme na startu, buďte u toho!

Máte dotazy? Při zápasech nás najdete v sektoru B (tribuna 1.FKPB). Kontaktní osoby: Lukáš Svoboda či Hynek Harvánek.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.