1.FK Příbram

Kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů, kontaktujte vedení akademie či mládežnické
trenéry.

Ředitelka akademie Markéta Starková   
email: marketa.starkova@fkpribram.cz, tel.: 608 972 293
Sekretář mládeže Pavel Nováček
email: mladez@fkpribram.cz, tel.:607 884 050

Šéftrenér mládeže

Jaroslav Brunclík
email: slava.brunclik@seznam.cz, tel: 605 547 515

Šéftrenér SpSM

Mgr. Tomáš Nosek
email: tomnos@seznam.cz, tel.: 777 148 552

Šéftrenér přípravek

Martin Habart
email: Martin.Habart@wuerth.cz, tel.: 604 212 183
U19 Tomáš Nosek
email: tomnos@seznam.cz, tel: 777 148 552
U18 Mgr. Josef Strejc
email: strejdy@seznam.cz, tel.: 777 198 380
U17 Erik Šlechta
email: slechta.erik@centrum.cz, tel.: 720 371 480
U16 Aleš Kočí
email: Aldakoci@email.cz, tel.: 777 105 684
U15 Daniel Tarczal
email: d.tarczal@seznam.cz, tel.: 608 112 481
U14 Jiří Smola
email: smolik72@seznam.cz, tel.: 603 543 711
U13 Filip Soucha
email: f.soucha@gmail.com, tel: 606 707 167
U12 Petr Grund
email: grundovi.drozdov@seznam.cz, tel.: 774 995 948
U11 Miroslav Bláha
email: blaha.mir@seznam.cz, tel.: 723 587 671 
U10 Vallery Koffi
email: vallery.koffi@seznam.cz, tel.: 728 499 222
U9 Martin Špinar ml.
email: Mar.Spin@seznam.cz, tel.: 774 182 966
U8Martin Habart
email: Martin.Habart@wuerth.cz, tel.: 604 212 183
U7 Tomáš Brosch
email: broschtomas@gmail.com, tel: 736 605 499
U6 Pavel Havrančík
email: havrancik@centrum.cz, tel.: 734 878 613
Příští zápas
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
16:30h
1.FK Příbram
MFK Vyškov
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.