FK PŘÍBRAM

​PREVIEW: Čeká nás další béčko, tentokrát sparťanské

Příbramskému týmu začíná anglický týden. Po domácí prohře ve středu zavítá tým Romana Bednáře na Žižkov, kde hraje rezerva AC Sparta Praha.

O SOUPEŘI

Rezerva Sparty na jaře získala devět bodů za tři výhry (proti Prostějovu, Chrudimi a Brnu). O body je obral Varnsdorf a v pátek Opava. Trenérem týmu je Luboš Loučka, který v minulých letech působil jako asistent v A týmu Sparty, se kterou získal loni ligový titul. V realizačním týmu nalezneme na pozici trenéra brankařů dobře známého Aleše Hrušku. Bývalá opora příbramské branky je ve Spartě od konce roku 2022. Nejlepším střelcem týmu je sedmigólový Tomáš Schánělec. Ten ale na jaře působí v první lize v dresu Zlína. B tým disponuje velmi zajímavými mladými hráči, a tak nás nebude čekat vůbec nic lehkého. Mohou být také doplněni hráči z A týmu.

NÁŠ TÝM

Po třetí doma prohrál o jednu branku. Na jaře se nám doma ani nepodařilo skórovat. Realizační tým bude muset rozložit síly, jelikož nás tři dny po zápase se sparťanským celkem bude čekat klíčový zápas s Táborskem. Na podzim v kádru soupeře působil útočník Ondřej Novotný, který kvůli dohodě klubů nesmí do zápasu nastoupit. Speciální zápas to bude pro pár hráčů z našeho týmu, jelikož prošli akademií Sparty. Konkrétně Václav Dudl, Daniel Fišl, Matouš Babka, Felix Čejka, David Surmaj, Josef Hušbauer nebo Jan Vokřínek. Trenér Roman Bednář ve Spartě získal ocenění za mistra ligy a vítěze českého poháru.

H2H

Sparťanská rezerva nás naposledy porazila v roce 2021 na našem stadionu celkem 0:2. Od té doby jsme na Strahově remizovali 1:1 a následovaly tři výhry. Ta poslední se stala v polovině září roku 2023, kdy v poslední minutě z voleje rozhodl Filip Matoušek na konečný výsledek 2:1.

INFORMACE K ZÁPASU

Sporttotal.cz odvysílá zápas ve středu od 17 hodin. Rozhodčím bude Dominik Starý. Po druhé v sezóně jedeme na Žižkov. I když je to v týdnu, doražte podpořit náš tým v honbě za důležitými body. Vsadit si můžete u našeho partnera Tipsport.

Příští zápas
sobota 25.5.2024
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 30. kolo
17:00h
FK PŘÍBRAM
MFK Vyškov
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
23. 05. 2024
?? makejte a vyhrajte... To je vzkaz od nejmenších na sobotní zápas s Vyškovem #pribram #fkpribram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School