FK PŘÍBRAM

​PREVIEW: Zápas nad Vyškovem musíme vyhrát

Karty jsou jasně dané. Proti Vyškovu musíme hrát na tříbodový zisk a spoléhat na ztrátu Prostějova na Žižkově.

O SOUPEŘI

Loňský účastník baráže se jí letos zúčastní opět. Aktuálně třetí tým druhé ligy se po podzimu nacházel na první příčce s ambicí postoupit do první ligy přímo. Vyškovu se však nepovedl start do jarní části sezóny a nechal se předskočit od Dukly, která už má jistý postup mezi elitu. Na soupisce nalezneme několik hráčů z afrických zemích. Nejlepším střelcem týmu Jana Kameníka je stále devítigólový Idjessi Metsoko, který v zimě přestoupil do prvoligové Viktorie Plzeň. Z aktuálního kádru je nejvíce gólový útočník z Ugandy Bayo. Manažerem týmu je Michal Klesa. Toho můžeme znát z našeho klubu, kde několik sezón působil. Vyškov v sezóně vstřelil 45 branek a 36 krát inkasoval.

NÁŠ TÝM

V soubojích s týmy ze spodních příček druholigové tabulky jsme body poztráceli. Při tom v soubojích s týmy bojujících o nejvyšší příčky s Duklou a Táborskem jsme ani jednou neprohráli. Čekáme na střelecké probuzení jakéhokoliv hráče ze soupisky. Nejlepším střelcem týmu je šestigólový Jakub Nečas. Ten společně s Danielem Fišlem nastoupil zatím do všech soutěžních zápasů v sezóně.

H2H

V červenci 2023 v prvním kole této sezóny jsme hráli s Vyškovem na stadionu v Drnovicích. Na začátku druhé půle srovnal stav zápasu kapitán Tomáš Wágner, ale tři body slavil v závěru tým Jana Kameníka, který nám v nastaveném čase sebral bod a radoval se z výhry 2:1. Vzájemná bilance s Vyškovem je jedna výhra našich hráčů, dvě remízy a dva tříbodové zisky Vyškova.

INFORMACE K ZÁPASU

Poslední zápas této sezóny začíná jako všechny ostatní zápasy v sobotu od 17:00. Tento duel bude vysílat ČT2. Jménem klubu zveme všechny fanoušky, aby přišli podpořit naše hráče v boji o klíčové body. I na tento duel si můžete vsadit s naším partnerem Tipsport.

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Hlavní partneři
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School