​U8 vyhráli Memoriál Lukáše Přibyla v Šumperku

Příbramská přípravka U8 si odjela zahrát turnaj až do Šumperka. Proti svým vrstevníkům z jiných klubů jasně dominovali a odevezli si turnajový pohár i ceny pro jednotlivce.

20. června měli naši malí fotbalisté výjezd až do dalekého Šumperka, kde se konal charitativní turnaj pod záštitou nadace “Děti dětem”. V kvalitně obsazeném turnaji postupně narazili mimo jiné na týmy FC Baník Ostrava (10:4), Sigma Olomouc (6:2), Zbrojovka Brno (7:3) nebo Bohemians Praha (10:0).

Naši kluci velmi zaujali nejen celkovým výsledkem, ale i svým nasazením a individuálními dovednostmi. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášený Valery Koffi, nejlepším střelcem Patrik Brosch a nejlepším brankářem Patrik Kembický.

Všem klukům i jejich rodičům patří velké poděkování za celkovou reprezentaci klubu 1.FK Příbram, ať už na hřišti nebo mimo něj.

Za realizační tým trenéři Valery Koffi, Tomáš Brosch a vedoucí týmu Petra Svobodová

sobota 28.11.2020
FK Mladá Boleslav
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.