FK VIAGEM PŘÍBRAM

​Získej během Yellow Friday dres

Pozor, zásoby nejsou nekonečné, tak pospěš, ať se na tebe dostane!

Získej během Yellow Friday dres nebo další dárky se symbolem 1.FK PŘÍBRAM! Od 26.11. jdi na naší fotbalovou pobočku Fortuny na adrese: třída Osvobození 317, Příbram, vsaď si zde tiket a získej suvenýr Příbrami! Pozor, zásoby nejsou nekonečné, tak pospěš, ať se na tebe dostane! Akce platí do vyčerpání zásob. Nezapomeň, že na fotbalové pobočce na tebe také pravidelně čekají lístky na naše domácí zápasy!

pátek 12.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 3. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
MFK Karviná
31. 07. 2022
Marcel Čermák: Fanoušci, máte se na co těšit
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.