1.FK Příbram

AUKCE! Dres Horsta Siegla!

1.FK Příbram pokračuje v dobročinných aukcích cenných předmětů, jejichž výtěžek poputuje do Oblastní nemocnice Příbram.

Horst Siegl. Legenda českého fotbalu, který získal 11 mistrovských titulů, vstřelil 176 ligových gólů, odehrál 24 utkání za národní tým a část svého života spojil také s Příbramí, kde nastupoval mezi roky 2001 - 2004 za Marilu Příbram.

Za příbramský klub nastoupil k 84 ligovým zápasům, ve kterých vstřelil 26 branek. Nejpamátnější brankou v evropských pohárech je bezesporu z francouzského Sedanu, kde v září roku 2001 zaznamenal důležitý gól na hřišti soupeře, který pečetil postup.

"Naskytla se nám možnost setkání s Horstem Sieglem, kterou jsme využili a získali jeho vlastnoruční autogram na dres s číslem 10 tehdejší Marily Příbram. Již v minulosti jsme podobnou aukci vzácného dresu plánovali. Nyní se to konečně podařilo," okomentoval před startem druhé dobročinné aukce letošního roku marketingový manažer 1.FK Tomáš Větrovský.

1.FK Příbram tak pokračuje v dobročinných aukcích cenných předmětů, jejichž výtěžek poputuje do Oblastní nemocnice Příbram. Aukce dresu Horsta Siegla s jeho vlastnoručním autogramem startuje na Facebooku 1.FK Příbram 10. května ve 20:00. Zájemci mohou pod aukční fotku psát své nabídky, kdy každá následující musí být vyšší než poslední. Konec přihazování je pak naplánován na neděli 16. května ve 20:00. 

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.