AUTO ČERNÝ novým partnerem

Společnost se sídlem v Příbrami, zabývající se především prodejem vozů značky Peugeot, započala spolupráci s 1.FK Příbram.

"Navázání spolupráce s příbramským autosalonem AUTO Černý nás velice potěšilo. Již nyní jezdí dva naši nejzkušenější fotbalisté Jan Rezek a Michal Škoda vozem značky Peugeot. Doufáme, že budou všichni z našeho vzájemného propojení spokojeni a spolupráce se časem ještě rozšíří,", zhodnotil spolupráci ředitel klubu Jan Starka.

Čím vším se AUTO ČERNÝ zabývá?

Auto Černý, spol. s r. o. je koncesionářem a autorizovaným servisem značky Peugeot.

V současné době také prodává ojeté vozy v programu PVV – Peugeot Vyzkoušené Vozy – prověřené vozy s certifikátem DEKRA. Dále nabízí kompletní servis, asistenční služby, prodej originálních náhradních dílů a doplňků.

Provozuje odtahovou službu, lakovnu, klempírnu a vyřizujeme pojistné události. Zajišťuje financování Vámi zakoupeného vozu úvěrem případně leasingem, havarijní i povinné pojištění a výkup protiúčtem případně komisní prodej Vašeho stávajícího vozu v jejich autobazaru.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners