FK VIAGEM PŘÍBRAM

Adam Petrák podepsal kontrakt s Příbramí

Talentovaný záložník se stal hráčem našeho klubu.

Adam Petrák již v minulé sezoně zasáhl do tři ligových utkání, v této sezoně bude mít šanci navázat další starty. Odchovanec Slavie podepsal s 1.FK Příbram smlouvu na tři roky.

"Adam je nadějný mladý fotbalista, který svou kvalitu ukázal již v minulé sezoně, kdy dokonce vstřelil i ligový gól Slovácku, vzkládáme do něj důvěru. Věříme, že jeho výkonnost ještě poroste a pomůže nám v nové sezoně FORTUNA:LIGY," okomentoval příchod nové posily statutární ředitel Jan Starka.

Adam Petrák bude nosit dres s číslem 11. Vítáme ho v 1.FK Příbram a přejeme jen samé úspěchy!

sobota 14.1.2023
Příprava A-tým, přát.
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Zbuzany 1953