Adam Petrák podepsal kontrakt s Příbramí

Talentovaný záložník se stal hráčem našeho klubu.

Adam Petrák již v minulé sezoně zasáhl do tři ligových utkání, v této sezoně bude mít šanci navázat další starty. Odchovanec Slavie podepsal s 1.FK Příbram smlouvu na tři roky.

"Adam je nadějný mladý fotbalista, který svou kvalitu ukázal již v minulé sezoně, kdy dokonce vstřelil i ligový gól Slovácku, vzkládáme do něj důvěru. Věříme, že jeho výkonnost ještě poroste a pomůže nám v nové sezoně FORTUNA:LIGY," okomentoval příchod nové posily statutární ředitel Jan Starka.

Adam Petrák bude nosit dres s číslem 11. Vítáme ho v 1.FK Příbram a přejeme jen samé úspěchy!

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.