FK PŘÍBRAM

Ahmed El Sheikh - Nová posila FK VIAGEM Příbram

Novou posilou našeho týmu je egyptský ofenzivní záložník Ahmed El Sheikh. Jak vznikl jeho příchod a jaké cíle si staví před sebe?

Už o víkendu jsme oznámili na sociálních sítích příchod další posily do našeho týmu. Ahmed El Sheikh - 30 letý Egypťan, jehož hlavní post je ofenzivní pravé křídlo, příchází do Příbrami z egyptského celku El Masry. El Sheikh působil několik sezón v nejslavnějším klubu země, káhirském El Ahly. 

Nejúspěšnější sezónu kariéry zaznamenal v sezóně 16/17 v klubu El Makasa, ve které nastřílel 17 branek. Mezi další působiště patřil saudskoarabský El Ettifaq. Ve statistikách najdeme i jeden zápas a jeden gól v barvách egyptského národního týmu.

Majitel klubu Jan Starka k transferu uvedl: "Jsem rád, že se nám povedlo náš ofenzivní kádr ještě zkvalitnit před startem jarní části sezóny a těším se, jak nam Ahmed pomůže v cestě za postupem. Kvalitou a jménem je to obrovská posila."

Ahmed El Sheikh se připravuje s příbramským A-týmem od minulého týdne, v sobotu si připsal první rozehřívací zápas s B-týmem v Katovicích, kdy se podílel na výhře 5:3.

Speciální rozhovor v originální arabštině překládá hráčův agent v České republice Feras Ali.

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeAll Stars School