Aktualizovali jsme soupisku pro jaro 2024

Sestava jmen hráčů pro jarní část sezóny je připravena. Dnes se budou ještě noví hráči fotit a můžeme směle vyrazit k prvnímu zápasu.

Soupiska A-týmu je po dlouhé jarní přípravě dokončena.

Všichni noví hráči jsou zaregistrování a doplněni do soupisky A-týmu. Pepa Hušbauer si převzal oblíbenou 10 od nehrajícího Davida Surmaje.

V týmu je 5 cizinců - Fall, Nkwinga, Jahić, Antwi a Andronikou.

Do širšího kádru A-týmu jsou průběžně např. pro potřeby tréninkových jednotek zařazování další hráči. Ti budou mimo oficiální soupisku. Jsou to: Jelínek, Gornický, Krameš, Koffi, Čajko, Čadek, Roušar nebo Melzoch. Budou primárně nastupovat ve svých týmech - béčko respektive dorost U19, U17 apod.

Kádr má také několik marodů. Podíváme se na ně z pohledu možnosti rekonvalescence a návratu na trávníky:

• Jan Brabec - koleno -  vrací se do tréninku od 4. března

S otazníkem pro jaro jsou:

• Dominik Vott - kotník - dlouhodobější zranění, které vyžaduje klid
  • Tomáš Wágner - střed těla - dlouhodobější zranění
  • Dominik Šimáček - koleno - chronické zranění, které vyžaduje klid

Zcela mimo hru pro jaro jsou:

• David Surmaj - koleno - po operaci, do sezóny nezasáhne
  • Jakub Štěpánek - koleno - po operaci, do sezóny nezasáhne
  • Rostislav Jandera - koleno - po operaci, do sezóny nezasáhne, ukončil angažmá v klubu.
sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School