Aleš Hruška přestupuje do Plzně

Ke změně dojde v příbramském klubu také na pozici brankáře.
Brankář Aleš Hruška v Příbrami působil poprvé v roce 2007, po několika zkušenostech z jiných klubů se vždy do našeho klubu vrátil a stal se oporou posledních let. Nyní do jeho kariéry zasáhne další etapa. Působit bude v kádru vicemistra z Plzně. „Aleš v našem klubu odvedl spoustu dobré práce. S Plzní se komunikuje velice dobře, a tak jsme se rozhodli, že Alešovi umožníme, aby si mohl zachytat o Ligu mistrů či boj o titul. Při aktuálním zranění Kozáčika má šanci ukázat své kvality. Děkujeme Aleši Hruškovi za práci odvedenou pro 1.FK Příbram, a přejeme mu jen to nejlepší do dalšího působiště,“ vyjádřil se prezident klubu Jaroslav Starka. Kdo Hrušku nahradí v brance Příbrami? Sledujte přípravné zápasy, první již v sobotu od 17 hodin v Táboře.
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners