Aleš Hruška přestupuje do Plzně

Ke změně dojde v příbramském klubu také na pozici brankáře.
Brankář Aleš Hruška v Příbrami působil poprvé v roce 2007, po několika zkušenostech z jiných klubů se vždy do našeho klubu vrátil a stal se oporou posledních let. Nyní do jeho kariéry zasáhne další etapa. Působit bude v kádru vicemistra z Plzně. „Aleš v našem klubu odvedl spoustu dobré práce. S Plzní se komunikuje velice dobře, a tak jsme se rozhodli, že Alešovi umožníme, aby si mohl zachytat o Ligu mistrů či boj o titul. Při aktuálním zranění Kozáčika má šanci ukázat své kvality. Děkujeme Aleši Hruškovi za práci odvedenou pro 1.FK Příbram, a přejeme mu jen to nejlepší do dalšího působiště,“ vyjádřil se prezident klubu Jaroslav Starka. Kdo Hrušku nahradí v brance Příbrami? Sledujte přípravné zápasy, první již v sobotu od 17 hodin v Táboře.
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.