Aleš Matějů zvolen Objevem sezóny Synotligy

Odchovanec příbramské Fotbalové akademie Aleš Matějů si díky vynikajícím výkonům v jarní části vysloužil cenu za Objev sezóny 2014/2015 mezi všemi talenty Synot Ligy. Gratulujeme Alešovi k tomuto ocenění!
Anketu vyhlásila Ligová fotbalová asociace na slavnostním Galavečeru Synot ligy v Národním domě na pražských Vinohradech. Hlasovali v nich kapitáni ligových týmů, jejich trenéři a vybraní fotbaloví novináři. V dalších kategoriích byli vyhlášení nejlepším hráčem Pavel Kadeřábek se Sparty, nejlepší trenér Miroslav Koubek z Plzně a nejlepší cizinec Matúš Kozáčik rovněž z Plzně. (kurziva)"Ocenění pro mě znamená hrozně moc, cením si jej. Vím, že bych bez kluků toto ocenění nezískal,"(/kurziva) říká osmnáctiletý odchovanec našeho klubu. Všech čtrnáct jarní ligových zápasů nastoupil Aleš Matějů v základní sestavě výběru Pavla Tobiáše. Navíc kromě posledních deseti minut zápasu s Brnem nastoupil na jaře ve všech kompletních utkáních a vyšperkoval je i první ligovou brankou v duelu s Teplicemi. Aleš Matějů v průběhu jara mimo jiné třikrát ovládl statistiky nejlepších hráčů, kteří během jediného utkání nasprintují nejvíce metrů. Prokázal, že mezi jeho kvality patří nejen obranné dovednosti, ale i dokáže náležitě podporovat útok.
neděle 24.1.2021
FK Jablonec
20. 01. 2021
TISKOVKA // Pavel Horváth zklamaně hodnotí porážku s Dynamem
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.