Andrův stadion přivítá příbramské fotbalisty

Mužstvo trenéra Josefa Csaplára dnes odcestovalo do dějiště zítřejšího utkání.

Oba soupeři vstoupili do Fortuna:Ligy ziskem tří bodů ze dvou zápasů. Aktuální tabulka ukazuje výše postavenou Příbram na dvanácté pozici, soupeř z Hané je však pozadu pouze o jediný bod a jedinou příčku. Především také díky vzájemnému podzimnímu zápasu, který u Litavky skončil vítězstvím domácích, když o jediný zásah utkání se postaral Miroslav Slepička, který je sice již zapojen do tréninku, ale do utkání zatím připraven po vážném zranění kotníku není.

Hráči nosící zelené dresy budou doufat v udržení aktuální skvělé bilance proti Olomouci, z posledních pěti utkání hned čtyřikrát vyhráli a jednou se body dělaly. Sigmě se naposledy podařilo nad Příbrami zvítězit v květnu roku 2013.

Týden u řeky Litavky byl ve znamení končícího přestupního termínu a dotahování posil pro ligový kádr. Matoušek, Chaluš, Kingue: tato trojice doplnila kabinu trenéra Josefa Csaplára a bude na sobotní duel připravena.

Hlavním rozhodčím bude Karel Hrubeš, asistenty pak Jaroslav Kubr a Zdeněk Vaňkát. Utkání na Andrově stadionu v Olomouci startuje v 15 hodin. Sledovat ho můžete také na O2 TV.