Antonín Barák odchází do Slavie

Mládežnický reprezentant přestupuje do pražského klubu.
Záložník Antonín Barák odchází do Slavie Praha. Šikovný fotbalista se v průběhu podzimu dostal do základní sestavy trenéra Tobiáše, kde patřil k nejlepším hráčům. Po podzimní části ligy dostal nabídku od Slavie, a tak bylo na vedení obou klubů, zda Barák odejde. „Tonda se stal hráčem základní sestavy a nastupoval v Synot lize pravidelně. Za to, že se takto vypracoval, vděčí především svému otci, který u nás trénuje. Nejsem rád, pokud mladí hráči z klubu odcházejí, ale Tonda dostal nabídku od slavného klubu, která se těžko odmítá. Přeji, aby se mu v novém působišti dařilo, vyjádřil se k přestupu talentovaného mladíka prezident klubu Jaroslav Starka. Antonín Barák tak v lednu již do zimní přípravy pod vedením trenéra Tobiáše nenastoupí, naopak bude čelit tréninkovým dávkám trenéra Dušana Uhrina mladšího. Vedení obou celků se dohodlo, že přestupovou částku nezveřejní.
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.