Antonín Barák odchází do Slavie

Mládežnický reprezentant přestupuje do pražského klubu.
Záložník Antonín Barák odchází do Slavie Praha. Šikovný fotbalista se v průběhu podzimu dostal do základní sestavy trenéra Tobiáše, kde patřil k nejlepším hráčům. Po podzimní části ligy dostal nabídku od Slavie, a tak bylo na vedení obou klubů, zda Barák odejde. „Tonda se stal hráčem základní sestavy a nastupoval v Synot lize pravidelně. Za to, že se takto vypracoval, vděčí především svému otci, který u nás trénuje. Nejsem rád, pokud mladí hráči z klubu odcházejí, ale Tonda dostal nabídku od slavného klubu, která se těžko odmítá. Přeji, aby se mu v novém působišti dařilo, vyjádřil se k přestupu talentovaného mladíka prezident klubu Jaroslav Starka. Antonín Barák tak v lednu již do zimní přípravy pod vedením trenéra Tobiáše nenastoupí, naopak bude čelit tréninkovým dávkám trenéra Dušana Uhrina mladšího. Vedení obou celků se dohodlo, že přestupovou částku nezveřejní.