Aukce 2018 ukončena

Tři týdny trvaly letošní aukce. Jak to celé dopadlo?
Vedení příbramského klubu se rozhodlo letos finančně podpořit Dobrovolnické centrum, jenž zahrnuje například povídání s pacienty, předčítání, hraní her, doprovod na procházku, výtvarné tvoření a různé jednorázové aktivity (koncerty, představení aj.). Peníze tak pomohou na nákup dalších knih, her či pomůcek. Výhercům gratulujeme: Pavel Haník - kopačky Antonína Fantiše - 1200,- Kateřina Kubíková - kopačky Miroslava Slepičky - 1341,- Marie Potůčková - kopačky Rudolfa Skácela - 1601,- Tadeáš Janda - kopačky Milana Švengera - 1151,- Jiří Chaloupka - dres 1.FK - 1500,- Jan Tetur - míč 1.FK - 700,- celkem: 7493,- V nejbližších dnech budou kontaktováni výherci aukcí ohledně předání předmětů. Vedení klubu nyní bude řešit svůj finanční příspěvek v rámci dobročinné akce. O dalších podrobnostech budeme informovat. Všem výhercům gratulujeme.