Aukce dresů v plném proudu

Dresy z utkání se Spartou jsou nyní v aukci, jejíchž výtěžek půjde na dobročinné účely.

V neděli aukce dresů, které byly na utkání vytvořeny speciálně k oslavě a poděkování těm, kteří se zasloužili o svobodu naší republiky, odstartovala a již nyní jsou u některých trikotů zajímavé částky.

"Každoročně ke konci roku přicházíme s dobročinnými projekty, jejichž výtěžek věnujeme lidem, kterým by podle nás peníze pomohly. Předloni jsme to bylo dětské oddělení Oblastní nemocnice Příbram, loni pak oddělení následné péče stejné nemocnice. Letos budeme v aukci nabízet dresy našich fotbalistů ze zápasu se Spartou, jedná se o limitovanou edici trikotů se symboly našeho státu, čímž chceme poděkovat všem těm, kteří se zasloužili o svobodu naší země a díky kterým můžeme i my dělat to, co chceme a máme rádi," pronesl nedávno statutární ředitel 1.FK Příbram Jan Starka.

Aukce probíhá na Facebooku našeho klubu. Konec dražby je pak stanoven na 10. prosince v 20:00.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners