1.FK Příbram

Aukce kopaček Radka Voltra

Jedinečná šance získat kopačky nejlepšího střelce mužstva.

Radek Voltr, hradecký odchovanec, který nastoupil v nejvyšší fotbalové soutěži již do 152 utkání a připsal si 13 branek. V minulosti nastupoval také v dresu Slavie, Liberce nebo Karviné. V letošní sezoně se stal s pěti góly nejlepším střelcem ligového mužstva. 

Startuje třetí příbramská aukce, tentokrát o kopačky od Radka Voltra!

1.FK Příbram pokračuje v dobročinných aukcích cenných předmětů, jejichž výtěžek poputuje do Oblastní nemocnice Příbram. Aukce kopaček Radka Voltra startuje na Facebooku 1.FK Příbram 7. června ve 20:00. Zájemci mohou pod aukční fotku psát své nabídky, kdy každá následující musí být vyšší než poslední. Konec přihazování je pak naplánován na neděli 13. června ve 20:00.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.