Aukce se blíží ke konci. Výtěžek půjde na dětské oddělení nemocnice Příbram

V úterý 10. prosince bude v 20:00 aukce ukončena

Dresy z utkání se Spartou jsou stále v aukci, jejíchž výtěžek půjde jako dar dětskému oddělení Oblastní nemocnice Příbram. Pokračujeme tak již potřetí v trendu, kdy finančně pomáhá potřebným nejen klub, ale také naši fanoušci.

Aukce probíhá zatím velice úšpěšně. Ještě však každý může zabojovat o cenný trikot, protože konec přihazování je stanoven na 10. prosince bude v 20:00.

neděle 24.1.2021
FK Jablonec
20. 01. 2021
TISKOVKA // Pavel Horváth zklamaně hodnotí porážku s Dynamem
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.