FK VIAGEM PŘÍBRAM

B tým zahájil v pondělí přípravu

Juniorská liga skončila a nastupují ligová “B” mužstva. 1.FK Příbram zřizuje tak svůj druhý dospělý tým, který bude nastupovat v ČFL.

Trenérem druhého týmu byl jmenován Petr Janota, kterého fanoušci jistě znají z úspěšného tažení mládežnickou Ligou mistrů. B tým bude úzce propojen s prvoligovým mužstvem. Tréninky však budou oba týmy mít samostatně. Jako hrající asistent trenéra se k Litavce vrací Milan Mišůn. Vedoucím týmu bude Josef Zvonič.

Českou fotbalovou ligu (ČFL) čeká příští ročník několik novinek. S koncem Juniorské ligy a současně založením Btýmů ligových klubů se soutěž rozdělí na dvě skupiny po šestnácti týmech. Moravskoslezskou fotbalovou ligy (MSFL) bude od sezony 2019/2020 hrát místo šestnácti osmnáct mužstev.

ČFL – skupina A:

SK Rakovník, Admira Praha, Loko Vltavín, Jiskra Domažlice, Králův Dvůr, Benešov, Houstouň, Slavia Karlovy Vary, Motorlet Praha, Štěchovice, MAS Táborsko, Sparta Praha B, Slavia Praha B, Písek, Viktorie Plzeň B

sobota 14.1.2023
Příprava A-tým, přát.
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Zbuzany 1953
12. 11. 2022
Benson Sakala: Na reprezentaci se těším a věřím, že nastoupím
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Prémiový partner
Tipsport