B tým zahájil v pondělí přípravu

Juniorská liga skončila a nastupují ligová “B” mužstva. 1.FK Příbram zřizuje tak svůj druhý dospělý tým, který bude nastupovat v ČFL.

Trenérem druhého týmu byl jmenován Petr Janota, kterého fanoušci jistě znají z úspěšného tažení mládežnickou Ligou mistrů. B tým bude úzce propojen s prvoligovým mužstvem. Tréninky však budou oba týmy mít samostatně. Jako hrající asistent trenéra se k Litavce vrací Milan Mišůn. Vedoucím týmu bude Josef Zvonič.

Českou fotbalovou ligu (ČFL) čeká příští ročník několik novinek. S koncem Juniorské ligy a současně založením Btýmů ligových klubů se soutěž rozdělí na dvě skupiny po šestnácti týmech. Moravskoslezskou fotbalovou ligy (MSFL) bude od sezony 2019/2020 hrát místo šestnácti osmnáct mužstev.

ČFL – skupina A:

SK Rakovník, Admira Praha, Loko Vltavín, Jiskra Domažlice, Králův Dvůr, Benešov, Houstouň, Slavia Karlovy Vary, Motorlet Praha, Štěchovice, MAS Táborsko, Sparta Praha B, Slavia Praha B, Písek, Viktorie Plzeň B

sobota 5.12.2020
SK Sigma Olomouc
28. 11. 2020
Fanoušci poslali vzkazy hráčům, ti je vyslyšeli!
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.