FK VIAGEM PŘÍBRAM

Benson Sakala: Druhá polovina sezony nebude vůbec snadná

Jeden z nejlepších hráčů podzimu v příbramském dresu - Benson Sakala. Momentálně je v Zambii, ze které nám poskytl odpovědi na několik otázek.

Bensone, po konci podzimní části sezony jsi odcestoval s národním týmem Zambie do Izraele k přípravnému utkání, jaké to bylo?

Bylo skvělé, že jsem se do národního týmu vrátit po roční přestávce, kdy jsem povolán nebyl. Soustředil jsem se na to, abych na každém tréninku a v zápase pracoval na maximum. Chci být platným hráčem jak pro svou zemi, tak také pro svůj klub.

V nejbližších dnech odcestuješ ze Zambie zpátky do Příbrami, jak nyní trávíš svůj volný čas a připravuješ se individuálně?

Druhá polovina sezony nebude vůbec snadná. Bude to vyžadovat hodně tvrdé práce, stejně jako jsme to dělali na podzim, ale tentokrát možná ještě více. Ve volném čase hraji na Playstationu fotbalovou hru FIFA a také Fortnite, hrajeme společně se spoluhráči z týmu. Co se týká přípravy, tak se snažím zapracovat na svých slabinách a nabrat co nejvíce sil na start jarní části soutěže.

Se svými blízkými ses poměrně dlouho neviděl, nyní jsi za nimi v Zambii, jak si tento čas užíváš?

Je to vážně skvělý pocit. Být se svou rodinou poté, co jsem je nějakou dobu neviděl. Jsem nadšený, jsou to opravdu příjemné dny, za které jsem Bohu vděčný.

Jaké máte nyní v Zambii počasí?

Počasí je tady příjemné, protože není úplně velké horko. V posledních dnech tady ale hodně prší, protože se momentálně období dešťů.

Příští zápas
čtvrtek 1.6.2023
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, B1
17:30h
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Pardubice
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
30. 05. 2023
Baráž s Pardubicemi ??1.6. 17:30 ?? doma - 4.6. 17:00 ? venku stadión Pardubice???
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.