Blíží se léto, potřebuješ sluneční brýle?

Novinkou v klubovém internetovém obchodě jsou poprvé v historii klubu sluneční brýle.

I v současné nepříjemné době, kdy se příznivci nemohou střetávat s hráči na stadionu a nemohou zakoupit předměty s logem svého oblíbeného klubu ve fanshopu, se postupně rozrůstá nabídka alespoň e-shopu 1.FK Příbram. Další novinkou jsou sluneční brýle v barvách klubu s nápisem a logem na obou stranách brýlí. Dále jsou ve výrobě také nové minidresy, polštáře, osušky či trička.

Již brzy představíme další novinku.

Sluneční brýle jsou v nabídce za 200 korun, jedná se o limitovanou edici, vyrobeno pouze 100ks NAKUPUJ ZDE

Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.