1.FK Příbram

Bod z Teplic je úspěch

V Teplicích se prvního ligového gólu dočkal osmnáctiletý příbramský odchovanec Aleš Matějů, a tak jsme se ho zeptali především na dojmy ze zápasu.
(otazka)Aleši, první ligový gól, jak sis ho užil?(/otazka) (odpoved)Užil jsem si ho moc, protože první ligový gól je nezapomenutelný. Je pro mě o to cennější, že jsem ho dal v osmnácti letech. Bod z Teplic je úspěch.(/odpoved) (otazka)Brankář Teplic Grigar špatně vyběhl, ale přesto jsi situaci úplně jednoduchou neměl, jak jsi ty ten gól viděl?(/otazka) (odpoved)Běžel jsem tam s tím, aby to Grigar neodkopnul, dobře se to odrazilo a já jsem to táhl až do brány. Trošku se štěstím, jsem to tam procpal.(/odpoved) (otazka)Stabilně nastupuješ v Synot lize, čekal jsi před sezonou, že se prosadíš hned v první sezoně do základní sestavy?(/otazka) (odpoved)Doufal jsem, že když budu makat, že mi trenéři šanci dají. Chtěl bych trenérům poděkovat, budu makat, abych v základní sestavě byl i nadále.(/odpoved)
Příští zápas
neděle 24.1.2021
FORTUNA:LIGA, 16. kolo
14:00h
FK Jablonec
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
20. 01. 2021
TISKOVKA // Pavel Horváth zklamaně hodnotí porážku s Dynamem
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.