Body nám přinesla bojovnost

Martin Jiránek, zkušený stoper, byl u našeho prvního gólu a zároveň mu nebyla uznána branka na 2:1. Jaké postřehy k zápasu poskytl při našem rozhovoru?
(otazka)Martine, bude dnešní zápas tím, který jste potřebovali, aby jste letošní mizérii zlomili?(/otazka) (odpoved)Doufejme že jo, protože dneska jsme šli do zápasu s tím, že musíme makat, bojovat, jezdit po zadku a to se nám vyplatilo. Pokud takhle budeme hrát každý zápas, tak ty body přijdou. Dneska jsme potřebovali nutně vyhrát a je skvělé že jsme to vydřeli, i když v posledních minutách.(/odpoved) (otazka)Byl první poločas ovlivněný předzápasovou nervozitou? Přeci jen výkon v první půli byl poměrně bojácný...(/otazka) (odpoved)Asi ano, my jsme koukali na ně a oni na nás...přišlo mi, že oba týmy čekají co se bude dít. Postupem času se to více otevřelo a dokázali jsme dát o jednu branku navíc. Ještě jednou musím vyzdvihnout tu naší bojovnost, která nám přinesla všechny body.(/odpoved) (otazka)Co říci k té neuznané brance na 2:1?(/otazka) (odpoved)Já se přiznám, že pořádně nevím, protože jsem byl v souboji a snažil jsem se protlačit k míči, nějak mi balon spadl na levou ruku a pak šel do brány, ale taky mohl rozhodčí pískat penaltu.(/odpoved) (otazka)V sestavě máte hodně změn zaviněných zraněním, jak moc je náročné zapadnou do týmu v rozehrané sezóně, když se navíc ještě neustále mění sestava?(/otazka) (odpoved)Je to dost těžký, zvláště v obraně je to hodně znát, máme opravdu hodně zraněných hráčů a není lehké se sehrát a tu spolupráci více zautomatizovat, což by nám pomohl, ale musíme s tím bojovat co to jde.(/odpoved) (otazka)Petr Rada je znám svým impulsivním stylem trénování, jak to vnímáte na hřišti, pomáhá to týmu víc se vyhecovat?(/otazka) (odpoved)Já bych dokonce řekl, že to potřebujeme, protože musíme ten zápas prožívat celých 90 minut naplno a trenérovo impulsivní hecování je jen k dobru.(/odpoved)