Boj o záchranu bude napínavý až do posledního kola

Útočník Tomáš Wágner vstřelil v letošní sezoně zatím čtyři branky. Celkem si jich v Gambrinus lize připsal již devatenáct.
(otazka)Tomáši, chtěl jsi být odmalička fotbalistou?(/otazka) (odpoved)Moje rodina mě dala na fotbal a od té doby jsem ničím jiným být nechtěl. Fotbal jsem si zamiloval odmala. Myslím si, že je to takový můj životní příběh, za který jsem vděčný.(/odpoved) (otazka)Přemýšlel jsi už o tom, co budeš dělat po konci hráčské kariéry?(/otazka) (odpoved)Tak nad tím nepřemýšlím, nechci na to ani pomyslet. Čas hrozně letí, jsem tu už skoro čtyři sezony a pořád mi přijde, že jsem tu nováček, ale v mém věku nad tím, co bych měl dělat po konci kariéry, nepřemýšlím.(/odpoved) (otazka)Jaká je podle tebe letošní Gambrinus liga?(/otazka) (odpoved)Určitě zajímavá pro diváky. Myslím si, že spoustu legionářů se vrátilo do české ligy, což asi lidé přivítali. Hlavně se bojuje o titul a myslím si, že se bude bojovat až do posledního kola, což musí diváky bavit. Boj o záchranu bude napínavý také až do posledního kola.(/odpoved) (otazka)V Gambrinus lize jsi vstřelil již devatenáct gólů, jsi s tímto počtem spokojený?(/otazka) (odpoved)Spokojen jsem, ale když si vybavím spoustu šancí, které jsem neproměnil, tak to mohlo být mnohem lepší.(/odpoved) (otazka)Který gól, co jsi dal, byl podle tebe nejdůležitější?(/otazka) (odpoved)Tak to je jasný, to byl gól v zápase s Brnem v předposledním kole, když jsme se zachraňovali.(/odpoved) (otazka)A který nejhezčí?(/otazka) (odpoved)Ani nevím, možná gól v Ostravě nebo na Slovácku.(/odpoved) (otazka)S kým si na hřišti herně nejvíce rozumíš?(/otazka) (odpoved)Myslím si, že si rozumím se všemi. Možná trochu více s těmi, co je znám odmala, ale když přijde zápas, tak nemám problém se sehrát s nikým během chvilky.(/odpoved) (otazka)Jak se ti trénuje pod trenérem Františkem Strakou?(/otazka) (odpoved)Ty tréninky jsou výborné, je to tak, jak by to mělo být. Všechno s balonem, velká disciplína a i velká sranda. Já i celá kabina, což se nebojím říct, jsme spokojení.(/odpoved) (otazka)Jak dlouho po utkání přemýšlíš právě o něm?(/otazka) (odpoved)Záleží, jak probíhá to utkání, když vyhrajeme a já třeba ještě přispěju gólem, tak ty myšlenky jsou hodně pozitivní, lépe se usíná, je to prostě lepší. Když utkání prohrajeme, ještě když nedám šanci, což se mi stávalo, tak usínám tak ve tři, protože tu šanci mám pořád před očima, po prohraném utkání je to špatný.(/odpoved) (otazka)Co by sis přál s ohledem na zbývající utkání letošního ročníku Gambrinus ligy?(/otazka) (odpoved)Aby se nám hlavně podařila záchrana co nejdříve a hlavně aby ty zápasy nějak vypadaly, aby to bavilo lidi i nás hráče, a aby se nám dařilo tak, jako se Slavií.(/odpoved)