Brzy přijdou zápasy, kdy budeme mít větší úspěšnost zakončení

Střelec vítězného gólu do sítě Bohemians Radek Voltr.

Radku, vítězný gól deset minut po příchodu na hřiště to musí být obrovská euforie, že?

Jsem strašně šťastný, že jsem klukům pomohl a že jsme tenhle těžký zápas zvládli, protože minulé kolo jsme prohráli v Opavě, i když jsme hráli velmi dobře a i z tohoto důvodu byl dnešní duel velmi důležitý.

Nepatříš mezi nejvyšší hráče, nepodcenili Tě obránci při té rozhodující standardní situaci?

To bych asi neřekl, spíš si myslím, že máme hráče, kteří to umí skvěle kopnout.

Ibrahim Keita tady v loňské sezóně působil takže jste jeho styl hry dobře znali, přesto nám dal dvě branky, připravovali jste se na něj nějak speciálně?

Ibra je strašně nepříjemný a má obrovský potenciál, protože je děsně silný. Nějaká slova na jeho adresu od trenéra padla, ale speciálně jsme jej neřešili, připravovali jsem se na Bohemku jako celek. Já osobně mu ty góly přeju, protože je to super kluk, ale samozřejmě kdyby nás obral o body, viděl bych to jinak.

V zápase jsme opět promrhali spoustu šancí, zaměřujete se na zakončení v tréninku nějak více, aby jste se na góly tak nenadřeli?

Ano, snažíme se hledat různé cesty na každém tréninku a pilujeme zakončení co to dá. Na druhou stranu si myslím, že je velké plus, že se do šancí vůbec dostáváme a věřím, že brzy přijdou zápasy, kdy budeme mít větší úspěšnost zakončení.

Myslíš, že tento gól Ti může pomoci do základní sestavy?

To nedokážu posoudit. Jsem rád za každý zápas, který hraju, ať od začátku, nebo nastoupím v průběhu. Určitě bych hrál raději od první minuty, ale nejsem rozhodně typ hráče, který by se nějak urážel, že nehraje, pracuju na každém tréninku a snažím se týmu pomáhat v každé situaci.

Nastoupil jsi na hrot, ale poté jsi šel na kraj zálohy, který post Ti vyhovuje nejvíc?

Já hraju rád ve vápně, takže ten hrot je pro mě lepší, ale bojuju a vždy bojovat budu na jakémkoliv místě v sestavě.