Byl to den otevřených dveří

Krajní obránce Martin Sus hodnotil nedělní porážku od Viktorie Plzeň.
(otazka)Martine, zápas proti loňskému mistrovi byl velkou motivací, ale v obraně to vypadalo jako den otevřených dveří, čím to?(/otazka) (odpoved)Ono to nejen vypadalo, ale on to byl den otevřených dveří, nevyšlo nám vůbec nic, Plzeň hrozila z každého útoku a od většího debaklu nás zachránil Aleš Hruška.(/odpoved) (otazka)Mohlo se na hře nějakým způsobem projevit, že odešel asistent trenéra Kamil Tobiáš, který měl na starosti právě obrannou hru mužstva?(/otazka) (odpoved)Já si myslím že ne, protože jsme nic nezměnili a chtěli jsme hrát pořád stejně, ale dneska nám tam prostě prošel každý, kdo se k nám do obrany vydal. Pan Valachovič, který u týmu náhradil Kamila Tobiáše, je navíc velmi zkušený a zapadl k trenérům skvěle, takže změna na výsledek vliv neměla.(/odpoved) (otazka)Plzeň také prošla trenérskou změnou a to dost podstatnější, našli jste v přípravě nějakou velkou změnu oproti hře pod trenérem Koubkem?(/otazka) (odpoved)Hra Plzně se nemusí moc rozebírat, všichni ví, že hrají útočný a velmi kombinační fotbal, takže tam žádné velké změny nejsou. Spíše ta změna trenéra u týmu Plzně přinesla ten správný impuls, který přinést měla a týmu se teď daří a veze se na vítězné vlně.(/odpoved) (otazka)David Limberský měl v týdnu médii velmi probíranou autonehodu a dnes vstřelil dvě branky, čekali jste, že by mohl mít speciální motivaci, nebo naopak že vůbec nenastoupí?(/otazka) (odpoved)My jsme čekali, že nastoupí, protože je to typ hráče, na kterém taková událost žádné následky nezanechá a navíc je pro Plzeň klíčovým hráčem v podpoře útočné hry a bohužel mu dnešní zápas vyšel i střelecky, především naší hru i zápas ovlivnil ten úvodní gól duelu.(/odpoved)
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.