Celý zápas jsme byli lepším týmem

Ladislav Volešák nastoupil v sobotu proti týmu, kde odehrál ve čtyřech sezónách 86 zápasů. Jaký byl pro něj zápas proti týmu, ze kterého přestoupil do Příbrami?
(otazka) Láďo, nastoupil jsi proti Slovácku, kde jsi odehrál spoustu krásných zápasů, vstřelil mnoho branek a získal spoustu zkušeností. S jakým pocitem jsi šel do zápasu? (/otazka) (odpoved)Pocit jsem měl před zápasem dobrý a nemyslel jsem na to, že hrajeme proti Slovácku, pro nás je důležité, že jsme zápas zvládli, ale zase jsme si jej zbytečně zkomplikovali tím, že dostane ve třetí minutě gól. Chtěli jsme rychle dát branku my, ale najednou jsme museli dotahovat a jsme moc rádi, že jsme zápas otočili a zvítězili.(/odpoved) (otazka)Dnešní zápas byl veledůležitý i z pohledu dalšího rozlosování a samozřejmě s ohledem na postavení v tabulce, šli jste do zápasu s touhle myšlenkou v hlavě? (/otazka) (odpoved)Myslím, že jsme na to všichni mysleli a věděli jsme jak důležitý tenhle duel je, ale nesmíme si to zase příliš připouštět, aby nás to nesvazovalo. Doufám však, že nás výkon hovořil za vše. Dneska jsme dali do zápasu opravdu všechno. Teď si musíme vítězství užít a vyrazit bojovat do Teplic. (/odpoved) (otazka)Jak moc zamává s psychikou hráčů gól ve třetí minutě a poté obrovská série neproměněných šancí? Po prvním poločase, jste mohli vést klidně 3:1.(/otazka) (odpoved)Musím říct, že negativní byl ten úvodní gól, ale ty šance nás dolů nesrážely. Naopak bylo pozitivní, že jsme si je vytvářeli a hráli jsme ve velkém tempu. Pozitivní pro nás je také to, že jsme dali po dlouhé době gól ze standardky. Každý, kdo tu byl, viděl hezký fotbal. Byli jsme stále lepším týmem a věřili, že to otočíme. (/odpoved) (otazka)Když jsme u těch standardních situací, máte je v týmu nějak rozdělené? Na hřišti jsi Ty, Tomáš Pilík, Martin Zeman, případně Aziz.(/otazka) (odpoved)Nemáme nějak striktně rozděleno, kdo jakou situaci bude zahrávat, spíš to vyplyne ze hry, komu se daří. Nemáme v tom žádný problém a dokážeme si vyhovět. Dneska se dařily Pildovi, tak je zahrával on, jindy to můžu být já nebo někdo další.(/odpoved)