1.FK Příbram

Černý dres jsem si přál

Letošní brankářskou jedničkou je Milan Švenger. Udržel první čisté konto a radoval se s týmem z dalšího domácího vítězství.
(otazka)V zápase měla Dukla mnoho zamotaných závarů, jaká situace pro Tebe byla nejhorší?(/otazka) (odpoved)Myslím, že nejtěžší bylo prvních patnáct minut, kdy měla Dukla dvě velké šance. Naštěstí jsem obě chytil a my jsme už ve většině času převzali otěže zápasu.(/odpoved) (otazka)V letošním ročníku jsi nová brankářská jednička, jak jsi zatím spokojený s průběhem sezony?(/otazka) (odpoved)Jsem spokojený. Daří se nám, sbíráme body a máme dobře poskládaný tým se skvělým trenérem. Musíme v takových výkonech pokračovat a budeme všichni spokojeni.(/odpoved) (otazka)V prvním poločase byl obraz hry jako na houpačce, byly pasáže, kdy jsme byli výrazně lepší, pak naopak měla více ze hry Dukla. Čím to bylo, že se nedařilo více držet soupeře pod tlakem?(/otazka) (odpoved)Neřekl bych, že se nám nedařilo soupeře držet pod tlakem, ale způsob hry. který chceme hrát je velmi náročný na všechny hráče. Jakmile to v té požadované souhře trochu skřípe, tak se může stát, že nás soupeř rychle v určitých pasážích pčřehrává a dostane se do šancí.(/odpoved) (otazka)Pomohl Ti k nule i nový dres v černé barvě?(/otazka) (odpoved)K nule si musím pomoci především sám :) nejsem nijak pověrčivý, že bych chtěl změnit barvu dresu a vychytat tak nulu. Prostě mám rád černou barvu tak jsem si nechal vyrobit tenhle černý dres.(/odpoved) (otazka)Kdo povede bouřlivé oslavy v kabině po dnešní vysoké výhře?(/otazka) (odpoved)Určitě já, jako vždycky!(/odpoved)
Příští zápas
sobota 18.1.2020
Příprava A-tým, Tipsport Liga
10:30h
Bohemians Praha 1905
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
07. 01. 2020
Příbram zahájila zimní přípravu
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners