1.FK Příbram

Černý dres jsem si přál

Letošní brankářskou jedničkou je Milan Švenger. Udržel první čisté konto a radoval se s týmem z dalšího domácího vítězství.
(otazka)V zápase měla Dukla mnoho zamotaných závarů, jaká situace pro Tebe byla nejhorší?(/otazka) (odpoved)Myslím, že nejtěžší bylo prvních patnáct minut, kdy měla Dukla dvě velké šance. Naštěstí jsem obě chytil a my jsme už ve většině času převzali otěže zápasu.(/odpoved) (otazka)V letošním ročníku jsi nová brankářská jednička, jak jsi zatím spokojený s průběhem sezony?(/otazka) (odpoved)Jsem spokojený. Daří se nám, sbíráme body a máme dobře poskládaný tým se skvělým trenérem. Musíme v takových výkonech pokračovat a budeme všichni spokojeni.(/odpoved) (otazka)V prvním poločase byl obraz hry jako na houpačce, byly pasáže, kdy jsme byli výrazně lepší, pak naopak měla více ze hry Dukla. Čím to bylo, že se nedařilo více držet soupeře pod tlakem?(/otazka) (odpoved)Neřekl bych, že se nám nedařilo soupeře držet pod tlakem, ale způsob hry. který chceme hrát je velmi náročný na všechny hráče. Jakmile to v té požadované souhře trochu skřípe, tak se může stát, že nás soupeř rychle v určitých pasážích pčřehrává a dostane se do šancí.(/odpoved) (otazka)Pomohl Ti k nule i nový dres v černé barvě?(/otazka) (odpoved)K nule si musím pomoci především sám :) nejsem nijak pověrčivý, že bych chtěl změnit barvu dresu a vychytat tak nulu. Prostě mám rád černou barvu tak jsem si nechal vyrobit tenhle černý dres.(/odpoved) (otazka)Kdo povede bouřlivé oslavy v kabině po dnešní vysoké výhře?(/otazka) (odpoved)Určitě já, jako vždycky!(/odpoved)
Příští zápas
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
17:00h
1.FK Příbram
FK Dukla Praha
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
11. 08. 2020
Pavel Horváth: Příprava je velmi krátká
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.