Chceme se dostat ze sestupových vod

Tradiční vyjádření trenéra Pavla Horvátha před utkáním.

"Chceme se dostat ze sestupových vod, čeká nás další zápas, opět jsme si v týdnu ukázali chyby. Je to běh na dlouhou trať a stále se připravujeme pozorně na každého soupeře. Nyní si více věříme, protože jsme posbírali nějaké body. Na tréninku to je na hráčích vidět, máme ovšem problémy se zakončením, chybí nám tam větší klid, tak snad to vylepšíme již v zápase s Karvinou."

Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.