FK VIAGEM PŘÍBRAM

Chceš získat permanentku přímo od hráčů?

Permanentky bude prodávat Tomáš Wágner a Martin Melichar.

Ve středu 20. července od 17:30 odstartuje v Kavárničce (Tesco - Příbram) prodej celosezonních vstupenek na nový ročník.

Permanentky tentokrát bude možné získat z rukou dvou odchovanců klubu a současně dvou hvězd týmu. Tomáš Wágner a Martin Melichar budou celou hodinu k dispozici všem návštěvníkům, se kterými se také rádi vyfotí či zdarma předají kartu a autogramem.

Permanentka na sezonu 2022/2023 povoluje vstup na všechny domácí zápasy všech kategorií 1.FK Příbram! ( "A" tým, "B" tým, veškeré mládežnické kategorie a nově také na ženský tým)

Na ceně vstupenky se ale nic nemění, opět je stanovena na 990 korun.

V následujících dnech bude možné permanentky zakoupit na sekretariátu 1.FK Příbram a to každý pracovní den v čase 8 - 15 hodin.

sobota 4.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC SILON Táborsko
FK VIAGEM PŘÍBRAM