Chci se prosadit do ligového týmu

V dnešním rozhovoru Vám představíme další talent. Tentokrát jím je záložník ligového A dorostu Jiří Mareš.
(otazka)Kde a v kolika letech si začínal s fotbalem?(/otazka) (odpoved)S fotbalem jsem začínal u nás na vesnici ve Rpetech, bylo mi asi šest let. Poté jsem asi v jedenácti letech přestoupil do Hořovic a nyní hraju již čtvrtým rokem za Příbram.(/odpoved) (otazka)Proč sis vybral právě Příbram?(/otazka) (odpoved)Protože o mě měla dlouho zájem a neměl jsem to ani příliš daleko z domova. To byly asi ty hlavní důvody. Pak také samozřejmě možnost hrát ligový fotbal.(/odpoved) (otazka)Jaký je tvůj oblíbený post v sestavě?(/otazka) (odpoved)Nejraději hraji krajního záložníka, nyní pod novým trenérem hraji i krajního beka.(/odpoved) (otazka)Jak vidíš svou fotbalovou budoucnost?(/otazka) (odpoved)Chtěl bych, asi jako každý kluk co hraje fotbal, do nějaké zahraniční soutěže. Nejvíce se mi líbí španělská, anglická a francouzská liga, ale nyní bych se chtěl prosadit do nějakého ligového týmu u nás.(/odpoved) (otazka)Sleduješ výkony ligového áčka?(/otazka) (odpoved)Určitě je sleduji, jsem rád, že se jim momentálně takto daří a doufám, že jim to vydrží co nejdéle. Momentálně se mohou měřit v lize s každým, protože je liga strašně vyrovnaná.(/odpoved) (otazka)Máš v ligovém týmu nějaký vzor?(/otazka) (odpoved)Přímo vzor asi ne, ale snažím se sledovat hráče, kteří hrají na mém postu, jak se posouvají, pohybují a tak dále. Mými vzory ze světových hráčů jsou Iniesta a Ronaldo.(/odpoved) (otazka)Stal se z tebe, za to dobu co jsi v klubu 1.FK Příbram, i fanoušek klubu?(/otazka) (odpoved)Ano, ale na Příbram jsem jezdil už mnohem dříve. I teď se snažím jezdit na domácí zápasy, když mi to vyjde a nehrajeme zrovna ve stejný den.(/odpoved) (otazka)Jak to máš se školou? (/otazka) (odpoved)Snažím se školu nezanedbávat, i když ne vždy se mi to daří. Mám individuální studijní plán, takže učitelé mě pouštějí z hodin, když potřebuju, ale snažím se být co nejvíce ve škole. Se známkami zatím větší problémy nemám a doufám, že to tak zůstane.(/odpoved) (otazka)Jezdí Tě na zápasy podporovat někdo z rodiny?(/otazka) (odpoved)Jezdí hlavně táta, to je můj největší fanoušek, občas jede i na zápasy ven, pokud to není příliš daleko. Také máma jezdí na hodně zápasů a občas přijede i děda s babičkou. Celkově mě rodina velmi podporuje a chtěl bych jim za to poděkovat.(/odpoved) (otazka)Čemu se věnuješ mimo fotbalu?(/otazka) (odpoved)Mimo fotbal se snažím věnovat hlavně přítelkyni a odpočinku. Také sleduji hodně filmy a občas se také snažím učit.(/odpoved) (otazka)Máš nějaký vysněný klub?(/otazka) (odpoved)Mými nejoblíbenějšími týmy jsou Barcelona a Manchester United.(/odpoved)
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School