Chybělo nám nasazení i bojovnost

Stoper David Šimek odehrál proti Karviné svůj desátý ligový zápas. Jak hodnotil nevydařený duel?

Davide, dá se poslední utkání označit za "zápas blbec" ? Nevycházelo se nám vůbec nic od začátku do konce.

To bych neřekl, už je to tuhle sezónu asi třetí opravdu nevydařený zápas a dneska jsme na hřišti opravdu skoro nebyli, chybělo nám nasazení i bojovnost. Nevím, čím to bylo, může se stát, že se nedaří fotbalově, ale dneska to od nás byl opravdu špatný výkon ve všech směrech.

Zanechal na týmu nějakou skvrnu ten debakl v Boleslavi?

Mohlo nám to přidat na nervozitě především v úvodu utkání, ale o to víc jsme měli bojovat. Před utkáním jsme o tom i mluvili, že se může stát, že fotbalově se nebude dařit, ale musíme prostě Karvinou přehrát bojovností a urvat vítězství a to jsme bohužel vůbec nezvládli.

V posledních zápasech nám nevycházejí ani standardní situace, což byla v úvodu sezóny naše velká zbraň, čím to podle Tebe je?

Neumím si to vysvětlit, protože se chystáme na tyto situace pořád stejně a je pravda, že nám to teď nevychází. Karviná má stejně jako my hodně vysokých hráčů tak to dnes i v tomto ohledu bylo složitější.

Těsně před koncem poločasu měl na hlavě Michal Škoda vyrovnávací gól, co trenér říkal v kabině o pauze?

Chtěl abychom navázali na posledních deset minut té úvodní půle. Říkal, že pokud budeme aktivní, další šance přijdou a může to zvrátit celý zápas.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners