Čtyři hráči Příbrami povoláni do reprezentace

Dva členové prvního týmu Příbrami Fantiš (U-17) a Mišůn (U-19) byli povolání do reprezentace. Dále dostali pozvánku ještě Ondřej Šípek a Jan Mára do reprezentace U-16.
Jsem moc rád, že nám rostou v mládežnické základně stále noví a noví reprezentanti. Je to obrovská vizitka a renomé našich mládežnickým trenérů, kteří na sebe za to mohou být právem pyšní. Klukům přeji na mezinárodní scéně mnoho úspěchů, dodal k nominaci marketingový ředitel Petr Větrovský.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas