Další dvě posily pro náš tým

Na hostování přichází do našeho klubu plzeňský fotbalista Martin Fillo a také náš bývalý hráč Lukáš Stratil, jenž bude v našem klubu také hostovat z Plzně. Oba hráči budou v našem týmu hostovat půl roku. „Lukáše Stratila známe dobře, součástí jeho odchodu do Plzně bylo to, že když se tam neprosadí, tak že se vrátí k nám. Jsem rád, že přišel, je to kvalitní fotbalista. Martin Fillo už u nás trénuje asi 14 dní, a byli jsme domluveni, že po utkání s Plzní k nám přijde na hostování. Rozšířili jsme tak tým, Martin může hrát na několika postech, věřím, že nám pomůže,“ okomentoval příchod dvou nových hráčů prezident klubu Jaroslav Starka. Martin Fillo je zkušený ligový fotbalista, který již nastoupil v lize do 134 utkání, ve kterých se mu podařilo dát 22 gólů. Fillo v české lize působil hlavně v Plzni a také v Mladé Boleslavi, má již také zkušenosti ze zahraničních angažmá, a to když přibližně tři roky hrál v norském Vikingu Stavanger a rok v anglickém Brentfordu. Druhou posilou je Lukáš Stratil, který do ligových zápasů nastoupil právě v našem klubu, nyní již hrál ve 26 zápasech a dokonce dal pět gólů. Stratil je mládežnický reprezentant, který nejčastěji nastupuje v útoku. „Martin i Lukáš jsou pro nás zárukou, že přichází do našeho týmu kvalita. Věřím, že nám tyto hráči pomohou zejména do ofenzivy a e tak naši fanoušci uvidí více gólů. Jsem rád, že se nám podařilo příchody dotáhnout,“ vyjádřil se také k posílení týmu generální ředitel Petr Větrovský. (foto 14-15/a-tym/fillo_stratil/foto01.jpg)(/foto)