Daniel Huňa opouští 1.FK Příbram

Bývalý příbramský útočník a naposledy asistent trenéra Valachoviče se dohodl s vedením klubu na ukončení spolupráce.

Daniel Huňa působil v 1.FK Příbram osmnáct let. Nejdříve jako úspěšný útočník, který si v nejvyšší soutěži připsal 22 branek a patří k historicky nejúspěšnějším střelcům klubu, následně se přesunul na pozici mládežnického trenéra, trenéru Pavlu Tobiášovi dělal také asistenta u prvního mužstva, poté se stal šéftrenérem SCM a naposledy působil jako asistent trenéra Valachoviče.

1.FK Příbram děkuje Danielu Huňovi za odvedenou práci a přeje hodně štěstí v dalších působeních.

AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.