FK VIAGEM PŘÍBRAM

Daniel Huňa opouští 1.FK Příbram

Bývalý příbramský útočník a naposledy asistent trenéra Valachoviče se dohodl s vedením klubu na ukončení spolupráce.

Daniel Huňa působil v 1.FK Příbram osmnáct let. Nejdříve jako úspěšný útočník, který si v nejvyšší soutěži připsal 22 branek a patří k historicky nejúspěšnějším střelcům klubu, následně se přesunul na pozici mládežnického trenéra, trenéru Pavlu Tobiášovi dělal také asistenta u prvního mužstva, poté se stal šéftrenérem SCM a naposledy působil jako asistent trenéra Valachoviče.

1.FK Příbram děkuje Danielu Huňovi za odvedenou práci a přeje hodně štěstí v dalších působeních.

pátek 12.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 3. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
MFK Karviná
31. 07. 2022
Marcel Čermák: Fanoušci, máte se na co těšit
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.