Danoski skončil v Příbrami

Zoran Danoski dnes ukončil působení v 1.FK Příbram.
Za podzim stihl makedonský sympaťák rozvlnit síť soupeřů čtyřikrát a celý leden se s mužstvem připravoval na jarní část sezony. Dnes však z rodinných důvodů ukončil působení v našem klubu a chystá se na cestu do Makedonie. "V Příbrami jsem měl angažmá již podruhé a opět jsem tu byl spokojený. Děkuji panu Starkovi za šanci zde působit a přeji úspěšnou cestu za postupem do ligy," rozloučil se s klubem Zoran Danoski. Vedení klubu děkuje Zoranovi za jeho práci a přeje do budoucna jen to nejlepší.
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.