David Langer odchází z 1.FK

Trenér dorostu U18 obdržel nabídku na pozici hlavního trenéra Znojma, kterou se rozhodl využít.

Více než dva roky působil v mládežnických týmech 1.FK Příbram David Langer. Jeho zatím posledním v našem klubu bude kategorie U18, kde byl hlavním trenérem. Kontaktovalo ho vedení účastníka ČFL ze Znojma a byla mu nabídnuta funkce hlavního trenéra "A" mužstva, kterou se rozhodl přijmout. Vedení 1.FK Příbram vyhověla Davidu Langerovi a uvolnilo ho pro novou výzvu ve Znojmě.

1.FK Příbram děkuje za odvedené služby!

neděle 17.1.2021
FC Viktoria Plzeň
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.