1.FK Příbram

Děkuji Bohu, cítil jsem se skvěle

Hrál teprve podruhé v lize, nastoupil v základní sestavě a dokázal přesvědčivě zaujmout i bavit fotbalem příbramské publikum. O kom je řeč? Simon Deli, obránce z Pobřeží Slonoviny.
(otazka)Simone, byl to tvůj první start v základní sestavě. Jaké máš pocity dva dny po utkání?(/otazka) (odpoved)Rád bych nejprve vyjádřil poděkování Bohu, protože víra je pro mě velmi důležitá. Prvního celého odehraného utkání si nesmírně vážím a věřím, že to bude pokračovat i nadále v podobném rytmu. Jsem moc rád, že jsme vyhráli. Cítil jsem se skvěle, protože jsem byl odpočinutý.(/odpoved) (otazka)Ty jsi zaujal kvalitním výkonem, ale také několika kličkami. Vnímal jsi ohlasy z publika, které několikrát tleskalo?(/otazka) (odpoved)Samozřejmě, že pamatuji, bylo to milé.(/odpoved) (otazka)Jaká je vlastně tvoje nejoblíbenější pozice v sestavě?(/otazka) (odpoved)Nejde mi přímo o konkrétní post v sestavě. Chci odvést pro svůj maximum, ať je to během tréninku nebo v utkání.(/odpoved) (otazka)Ovšem přeci jen jsi obránce a proti Baníku jsi nastoupil ve středu zálohy. Bylo složitější si s tím poradit?(/otazka) (odpoved)Samozřejmě to bylo pro mě nové nastupovat na tomto místě, ale nastupoval jsem na hřiště bez respektu a se sebevědomím. A díky Bohu to šlo v pohodě.(/odpoved) (otazka)Pro cizince někdy může být složité pochopit všechny taktické pokyny. Jak jsi na tom s češtinou?(/otazka) (odpoved)Rozumím všem taktickým pokynům, protože nejsem v češtině vůbec špatný.(/odpoved) (otazka)Nelze se nezeptat na všechny ty hrané rohové i přímé kopy, které trenér s vámi nacvičuje. Jak zábavný je jejich trénink pro tebe a tvé spoluhráče?(/otazka) (odpoved)Je pravdou, že jsou zábavné, ale hlavně je to dobrý způsob, jak překvapit naše soupeře.(/odpoved) (otazka)V Příbrami jsi pár týdnů, měl jsi už šanci si projít město?(/otazka) (odpoved)Už jsem tu možnost měl, když si jdu nakoupit do supermarketu nebo jdu na kafe s mými spoluhráči.(/odpoved)
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.