Denis Budínský nominován do reprezentace

​Člen ligového mužstva byl povolán do kategorie U19.

Denis Budínský se zúčastní herního soustředění, jehož vrcholem bude utkání 7. září s týmem Polska. Trenérem tohoto výběru je Jan Suchopárek.

V náhradnících kategorie U19 je Stanislav Gabriel, taktéž mezi náhradníky v kategorii U18 je Denis Halinský.

sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
MFK Vyškov
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.