Denis Halinský přestupuje do Slavie

Opora zadních řad z minulé sezony již příbramský dres oblékat nebude. Stává se totiž hráčem Slavie Praha.

Minulou sezonu odehrál v prvním mužstvu Denis Halinský celkem 27 utkání, z pozice středního obránce dokonce vstřelil dvě branky a stal se českým reprezentantem v kategorii do dvaceti let a to vše ve svých osmnácti letech!

V novém ročníku ho ale v zeleném dresu neuvidíme, o jeho služby projevila zájem Slavia Praha a po jednání vedení pražského klubu s vedením příbramským došlo k dohodě o přestupu Denise Halinského do klubu hrající své zápasy v Edenu.

Denis Halinský se tak stává dalším odchovancem 1.FK Příbram, který bude mít možnost jít v úspěšným stopách jako například Antonín Barák, Jan Matoušek či Matěj Chaluš.

1.FK Příbram děkuje Denisovi Halinskému za jeho práci pro klub a přeje na nové adrese jen to nejlepší!

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.