Do Příbrami přijede lídr soutěže Dukla

​V pátek před kamerami České televize od 18 hodin začne šlágr 7. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Příbramí a pražskou Duklou.

O SOUPEŘI

Tým z Julisky díky dobré ofenzivě se nachází na špičce druhé ligy. Během šesti zápasů dokázal vyhrát pětkrát a ve druhém kole doma podlehl Vyškovu 2:4. Poslední zápas porazil Duklu Jihlavu 1:0. Tým vede zkušený trenér Petr Rada, který u nás působil v sezóně 2016/2017. O góly se stará čtyřgólový Jakub Zeronik. Ten v minulé sezóně u nás hostoval ze Slavie a na jaře patřil k našim nejlepším hráčům. Dále v týmu nalezneme i Jakuba Jeřábka, Pavla Moulise či Michala Škodu. Tato jména v našem týmu v minulých sezónách také působila. Dukla je jedním z favoritů na návrat do nejvyšší soutěže.

NÁŠ TÝM

Ve Vlašimi, kde jsme zápas prohráli 1:3, to byla třetí ligová porážka v řadě. Po druhé za sebou se prosadil aktuálně třígólový Hasan Jahić, který je velkým nebezpečím při standardkách ve vápně soupeřů. V pátečním zápase se budeme muset obejít bez Filipa Matouška, který hostuje u Litavky právě z Dukly. Trenérský tým celý týden připravoval kádr na páteční souboj. Půjde do hry někdo z uzdravených hráčů? To ukáže až páteční soupiska.

H2H

Poslední vzájemný zápas se hrál během letní přípravy, a Dukla v Příbrami dokázala remizovat 2:2. Soutěžní zápas se hrál v dubnu na Julisce, a to jsme dokázali zápas vyhrát 2:1 po brzké inkasované brance. Vzájemná bilance všech našich zápasů od roku 2007 je 31 zápasů s bilancí 13 výher našeho týmu, 6 remíz, a 12 výher Dukly.

INFORMACE K ZÁPASU

Utkání mezi Příbramí a Duklou začíná v pátek od 18 hodin. Zápas lze sledovat na ČT Sport PLUS. Rozhodčím pro tento zápas bude Michael Kvítek. Vstupenka stojí jako obvykle 100 Kč. Stále si lze zakoupit permanentní vstupenku buď na sekretariátu klubu nebo v Infocentru v Pražské ulici. Na zápas si vsaďte u našeho partnera Tipsport
Součástí zápasového programu bude opět poločasová soutěž, diváci budou moci získat vstupenky na příbramské akce - Piknik na Nováku a B-day Junior Klubu.