FK PŘÍBRAM

Do Příbrami se vrací po 13 letech Josef Hušbauer

Zkušený záložník Josef Hušbauer bude hrát zase za Příbram. Hráč s obdivuhodnou kariérou posiluje náš tým před startem F:NL.

Klub dnes stvrdil příchod záložníka Josefa Hušbauera podpisem smlouvy.

Příchodem Pepy se výrazně zkvalitní naše rady a přijdou potřebné zkušenosti, ze kterých může náš mladý kádr jen těžit. Věřím, že bude leaderem mužstva na hřišti i mimo něj,” uvádí k příchodu zkušeného exreprezentanta ředitel našeho klubu Jan Starka.

Pepa Hušbauer v sezóně 2009/2010 odehrál v Příbrami 22 zápasů a vstřelil 4 branky. Od té doby sbíral kariérní úspěchy mimojiné ve Spartě i Slavii, když dohromady vyhrál 4 české ligové tituly. Působil také v zahraničí: šlo o italské Cagliari a německé Drážďany, v posledních sezónách hrál na Kypru - v Anorthosis a v APK Karmiotissa.

Má také 21 zápasů v české reprezentaci a 1 vstřelenou branku v národním dresu. Záložník s výborným zakončením z dálky získal také titul krále ligových střelců v sezoně 13/14, když s 18 brankami z pozice záložníka překvapil českou ligu.

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School