FK PŘÍBRAM

Do Příbrami se vrací po 13 letech Josef Hušbauer

Zkušený záložník Josef Hušbauer bude hrát zase za Příbram. Hráč s obdivuhodnou kariérou posiluje náš tým před startem F:NL.

Klub dnes stvrdil příchod záložníka Josefa Hušbauera podpisem smlouvy.

Příchodem Pepy se výrazně zkvalitní naše rady a přijdou potřebné zkušenosti, ze kterých může náš mladý kádr jen těžit. Věřím, že bude leaderem mužstva na hřišti i mimo něj,” uvádí k příchodu zkušeného exreprezentanta ředitel našeho klubu Jan Starka.

Pepa Hušbauer v sezóně 2009/2010 odehrál v Příbrami 22 zápasů a vstřelil 4 branky. Od té doby sbíral kariérní úspěchy mimojiné ve Spartě i Slavii, když dohromady vyhrál 4 české ligové tituly. Působil také v zahraničí: šlo o italské Cagliari a německé Drážďany, v posledních sezónách hrál na Kypru - v Anorthosis a v APK Karmiotissa.

Má také 21 zápasů v české reprezentaci a 1 vstřelenou branku v národním dresu. Záložník s výborným zakončením z dálky získal také titul krále ligových střelců v sezoně 13/14, když s 18 brankami z pozice záložníka překvapil českou ligu.

Příští zápas
úterý 21.10.2025
Chance Národní Liga, 10. kolo
18:00h
AC Sparta Praha B
FK PŘÍBRAM
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
11. 08. 2025
? GÓLY z utkání s Ústím - Kuba Řezníček a Manu Antwi @chance_NL#football #soccer #goal
FanshopAkademie
Hlavní partneři
ChanceMěsto PříbramJAKONIOsport agency a.s.SVZ Centrum s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.Středočeský krajAUTA s. r. o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.ASTON služby v ekologiiNehoda SportSolar KrálŘeznictví ŠťástkaRepas ServisPivovar Kutná HoraJF Group