Do Příbrami se vrací po 13 letech Josef Hušbauer

Zkušený záložník Josef Hušbauer bude hrát zase za Příbram. Hráč s obdivuhodnou kariérou posiluje náš tým před startem F:NL.

Klub dnes stvrdil příchod záložníka Josefa Hušbauera podpisem smlouvy.

Příchodem Pepy se výrazně zkvalitní naše rady a přijdou potřebné zkušenosti, ze kterých může náš mladý kádr jen těžit. Věřím, že bude leaderem mužstva na hřišti i mimo něj,” uvádí k příchodu zkušeného exreprezentanta ředitel našeho klubu Jan Starka.

Pepa Hušbauer v sezóně 2009/2010 odehrál v Příbrami 22 zápasů a vstřelil 4 branky. Od té doby sbíral kariérní úspěchy mimojiné ve Spartě i Slavii, když dohromady vyhrál 4 české ligové tituly. Působil také v zahraničí: šlo o italské Cagliari a německé Drážďany, v posledních sezónách hrál na Kypru - v Anorthosis a v APK Karmiotissa.

Má také 21 zápasů v české reprezentaci a 1 vstřelenou branku v národním dresu. Záložník s výborným zakončením z dálky získal také titul krále ligových střelců v sezoně 13/14, když s 18 brankami z pozice záložníka překvapil českou ligu.

středa 8.5.2024
1.SK Prostějov
04. 05. 2024
Daniel Fišl: Na zápas jsme byli ohromně namotivovaní, ale bohužel to nevyšlo